طراحی سایت برای چه کسانی مناسبت است ؟

طراحی سایت امروزه برای اغلب افراد واژه ای آشناست؛ زمانی نمی گذرد که به افراد توصیه می کردیم برای آینده ی کسب و کار خود از امروز در فضای مجازی و صفحات تحت وب سرمایه گذاری خود را  هر چند اندک آغاز کنند. برای برخی ها ذکر این توصیه نامتعارف و نامفهوم به شمار می رفت؛ اما طولی نگذشت که با توجه به شرایط اجتماعی و رشد و توسعه ی کسب و کار ها در اینترنت بسیاری بر این باور شده اند که در سال 1401 باید برای ارتباط نزدیک تر با جامعه ای بزرگتر و بروزتر پای به عرصه وب گذاشته و برای کسب و کار خود علاوه بر برندسازی و پرداختن به  تبلیغات بنری  ، باید در راستای ارتقاء کسب و کار خود یک صفحه ی اینترنتی یا به نوعی برای طراحی وب سایت خود و داشتن یک وب سایت اقدامات لازم را صورت دهند.

در حال حاضر با وجود تغییر در سبک زندگی افراد در سراسر جهان، خدمات تحت وب بیش از پیش مورد استقبال افراد قرار میگیرد و افراد برای خرید و فروش - نقد و بررسی و کسب علم بیشتر ترجیح می دهند صفحات وب را مرور کنند و تا حد امکان از وب سایت های خدماتی و فروشگاهی برای رفع نیاز خود استفاده نمایند.

اگر به دنبال یک سایت تجاری جدید هستید، ما برای شما بسته طراحی سایت وردپرسی را آماده کرده ایم و علاوه فعالیت در این حوزه، میتوانید بهینه سازی وب سایت شما را در دستور کار قرار دهیم تا خیال شما از بابت طراحی و بهینه بودن صفحات آسوده باشد.تفاوت شرکت طراحی وب سایت اختصاصی با اشتراکی

هیچ نمی توان وجود طرح های بی نهایت و جذاب اشتراکی را نادیده گرفت , ما در حال حاضر وب سایت های زیادی را شاهد هستیم که مراحل انجام طراحی سایت شان به صورت اشتراکی انجام شده و در این امر تا حدودی موفق بوده اند و سال هاست که مدیران این وب سایت ها از این استفاده طراحی قالب وردپرس به صورت اشتراکی راضی هستند . اما نکات مهمی وجود دارند که وجه تمایز در طرح های اشتراکی و اختصاصی ایجاد میکند .

طراحی سایت اشتراکی :

در طرح اشتراکی همانطور که از نامش پیداست , شما یا به صورت رایگان و یا به صورت پولی مبلغی را برای قالب آماده سایت شرکتی یا خرید قالب سایت حرفه ای در زمینه های مختلف پرداخت میکنید و بر اساس یک تم از پیش تعریف شما سایت خود را بارگزاری میکنید . این قالب ها به افراد مختلف فروخته می شود و اگر شما یک وب سایت تازه تاسیس داشته باشید و نخواهید برنامه بلند مدتی برای سایت خود بچینید مناسب است ( با رعایت برخی استاندارد ها در خرید قالب ) , حال اینکه قالبی شما خریداری میکنید از نظر کد نویسی سالم یا مخرب هستند و به وب سایت شما آسیب می زنند یک موضوعی است که باید توجه ویژه به آن داشته باشید . جالب است بدانید اگر شما حتی از بهترین سایت خرید قالب وردپرس (  Themeforest  )  هم نسبت به دریافت تم یا پوسته وب سایت خود اقدام نمایید باز هم نمی تواند جای یک طرح استاندارد با الگوی طراحی اختصاصی را برای شما بگیرد .

طراحی سایت اختصاصی :

وقتی وب سایت شما بر پایه اختصاصی و کد نویسی اختصاصی بنا شود موضوع کاملا متفاوت می شود . ما سایت های زیادی در کشور داریم که به صورت اختصاصی بنا شده اند و این وب سایت ها عموما برند های مطرح در موضوعات مختلف هستند که از ابتدا الگوی طراحی وب سایت و طراحی قالب خود به صورت انحصاری انجام داده اند .طراحی وب سایت تهران | طراحی وب سایت کرج


آیا موضوع در طراحی وب سایت اهمیت دارد ؟

به طور پیشفرض در هر کشوری قوانین متعددی وجود دارند که تعیین می کنند برای اینکه شما در بستر وب فعالیت داشته باشید برخی مشاغل یا فعالیت ها منع می شود و برخی نمی توانند در آن زمینه ها فعالیتی در کشورشان داشته باشند . برای مثال سایت های شرط بندی یکی از این موضوعات است که در کشور عزیزمان ایران منع قانون دارد و اغلب شرکت طراحی وب سایت به صورت قانون در این زمینه ها طراحی وب انجام نمی دهند .

موضوعاتی نظیر آیتم های زیر منع قانون برای راه اندازی وب سایت ندارند :

 • طراحی سایت فروشگاهی

 • طراحی سایت آموزش یا آموزشگاهی

 • طراحی سایت شرکتی

 • طراحی سایت گردشگری

 • طراحی سایت املاک

 • طراحی سایت سالن زیبایی

 • طراحی سایت پزشکی

 • و ...قیمت طراحی سایت در پلن های مختلف

به دلیل اینکه وب سایت های اینترنتی در پلن های مختلفی قابل انجام بوده و تنوع در آن ها بر اساس قابلیت و ابزار های هر وب سایت متفاوت می باشد - تعرفه ثابتی وجود ندارد و تعرفه ها بر پایه در خواست مشتری و نوع کدنویسی صفحه ی متغیر بوده و نیاز بررسی می باشد .


چرا وردپرس را برای طراحی وب سایت پیشنهاد میکنیم ؟

در سال های اخیر با وجود دشواری ها و مشکلات پیش رو در روند طراحی . اجرا و پشتیبانی Cms های اختصاصی تصمیم بسیاری از شرکت های Webdesign تصمیم گرفتند که سی ام اس اختصاصی را تا میزان امکان به مشتریان خود توصیه نکنند . البته که سی ام اس های اختصاصی دارای ویژگی های خوبی هستند اما متاسفانه هزینه بالا در طراحی و اجرا و همچنین پشتیبانی اینگونه وب سایت ها باعث شده است تا روند طراحی یک صفحه سایت بر اساس cms های آماده و با طراحی قالب اختصاصی انجام شود . بهترین سیستم مدیریت محتوا در حاضر وردپرس می باشد . در وردپرس با وجود امنیت و ساختار مناسب و همچنین دسترسی مدیریت آسان سایت باعث تشویق بیشتر صاحبان کسب و کار و طراحان وب برای استفاده از این سیستم مدیریت محتوا شده است .

تنها در صورتی استفاده از برنامه نویسی اختصاصی وب پیشنهاد می شود که موضوعات وب سایت مرتبط با دولت و ارگان ها و سازمان های هر کشور باشد . در غیر اینصورت بهترین وب سایت های جهان در حال حاضر از وردپرس برای برای طراحی وب خود استفاده می کنند .

برندهایی که وب سایتشان از وردپرس ساخته شده است :

 1. وب سایت رسمی کشور سوئد  ( sweden.se )
 2. وب سایت Playstation
 3. وب سایت آمازون ( www.amazon.com )
 4. وبلاگ ناسا (  blogs.nasa.gov  )

و بسیاری از شرکت های برند دیگر که این csm  را به عنوان یک سیستم مدیریت محتوا محبوب و ایمن انتخاب کرده اند .


سفارش طراحی

ورود

گذرواژه خود را فراموش کرده اید؟