طراحی سایت برای چه کسانی مناسبت است ؟

زمانی نمی گذرد که به افراد توصیه می کردیم برای آینده ی کسب و کار خود از امروز در فضای مجازی و صفحات تحت وب سرمایه گذاری خود را  هر چند اندک آغاز کنند . برای برخی ها ذکر این توصیه نامتعارف و نامفهوم به شمار می رفت , اما طولی نگذشت که با توجه به شرایط اجتماعی و رشد و توسعه ی کسب و کار ها در اینترنت بسیاری بر این باور شده اند که در سال 1399 باید برای برقرار با جامعه ای بزرگتر و بروزتر پای به عرصه وب گذاشته و برای کسب و کار خود علاوه بر برندسازی و پرداختن به ^ تبلیغات بنری ^ , باید در راستای ارتقاء کسب و کار خود یک صفحه ی اینترنتی یا به نوعی برای طراحی وب سایت خود و داشتن یک وب سایت اقدامات لازم را صورت دهند .

در حال حاضر با وجود تغییر در سبک زندگی افراد در سراسر جهان , خدمات تحت وب بیش از پیش مورد استقبال افراد قرار میگرد و افراد برای خرید و فروش . نقد و بررسی و کسب علم بیشتر ترجیح می دهند صفحات وب را مرور کنند و تا میزان امکان از وب سایت های خدماتی و فروشگاهی استفاده نمایند .تفاوت شرکت طراحی وب سایت اختصاصی با اشتراکی

هیچ نمی توان وجود طرح های بی نهایت و جذاب اشتراکی را نادیده گرفت , ما در حال حاضر وب سایت های زیادی را شاهد هستیم که مراحل انجام طراحی سایت شان به صورت اشتراکی انجام شده و در این امر تا حدودی موفق بوده اند و سال هاست که مدیران این وب سایت ها از این استفاده طراحی قالب وردپرس به صورت اشتراکی راضی هستند . اما نکات مهمی وجود دارند که وجه تمایز در طرح های اشتراکی و اختصاصی ایجاد میکند .

طراحی سایت اشتراکی :

در طرح اشتراکی همانطور که از نامش پیداست , شما یا به صورت رایگان و یا به صورت پولی مبلغی را برای قالب آماده سایت شرکتی یا خرید قالب سایت حرفه ای در زمینه های مختلف پرداخت میکنید و بر اساس یک تم از پیش تعریف شما سایت خود را بارگزاری میکنید . این قالب ها به افراد مختلف فروخته می شود و اگر شما یک وب سایت تازه تاسیس داشته باشید و نخواهید برنامه بلند مدتی برای سایت خود بچینید مناسب است ( با رعایت برخی استاندارد ها در خرید قالب ) , حال اینکه قالبی شما خریداری میکنید از نظر کد نویسی سالم یا مخرب هستند و به وب سایت شما آسیب می زنند یک موضوعی است که باید توجه ویژه به آن داشته باشید . جالب است بدانید اگر شما حتی از بهترین سایت خرید قالب وردپرس (  Themeforest  )  هم نسبت به دریافت تم یا پوسته وب سایت خود اقدام نمایید باز هم نمی تواند جای یک طرح استاندارد با الگوی طراحی اختصاصی را برای شما بگیرد .

طراحی سایت اختصاصی :

وقتی وب سایت شما بر پایه اختصاصی و کد نویسی اختصاصی بنا شود موضوع کاملا متفاوت می شود . ما سایت های زیادی در کشور داریم که به صورت اختصاصی بنا شده اند و این وب سایت ها عموما برند های مطرح در موضوعات مختلف هستند که از ابتدا الگوی طراحی وب سایت و طراحی قالب خود به صورت انحصاری انجام داده اند .طراحی وب سایت تهران | طراحی وب سایت کرج


آیا موضوع در طراحی وب سایت اهمیت دارد ؟

به طور پیشفرض در هر کشوری قوانین متعددی وجود دارند که تعیین می کنند برای اینکه شما در بستر وب فعالیت داشته باشید برخی مشاغل یا فعالیت ها منع می شود و برخی نمی توانند در آن زمینه ها فعالیتی در کشورشان داشته باشند . برای مثال سایت های شرط بندی یکی از این موضوعات است که در کشور عزیزمان ایران منع قانون دارد و اغلب شرکت طراحی وب سایت به صورت قانون در این زمینه ها طراحی وب انجام نمی دهند .

موضوعاتی نظیر آیتم های زیر منع قانون برای راه اندازی وب سایت ندارند :

 • طراحی سایت فروشگاهی

 • طراحی سایت آموزش یا آموزشگاهی

 • طراحی سایت شرکتی

 • طراحی سایت گردشگری

 • طراحی سایت املاک

 • طراحی سایت سالن زیبایی

 • طراحی سایت پزشکی

 • و ...قیمت طراحی سایت در پلن های مختلف

به دلیل اینکه وب سایت های اینترنتی در پلن های مختلفی قابل انجام بوده و تنوع در آن ها بر اساس قابلیت و ابزار های هر وب سایت متفاوت می باشد - تعرفه ثابتی وجود ندارد و تعرفه ها بر پایه در خواست مشتری و نوع کدنویسی صفحه ی متغیر بوده و نیاز بررسی می باشد .


چرا وردپرس را برای طراحی وب سایت پیشنهاد میکنیم ؟

در سال های اخیر با وجود دشواری ها و مشکلات پیش رو در روند طراحی . اجرا و پشتیبانی Cms های اختصاصی تصمیم بسیاری از شرکت های Webdesign تصمیم گرفتند که سی ام اس اختصاصی را تا میزان امکان به مشتریان خود توصیه نکنند . البته که سی ام اس های اختصاصی دارای ویژگی های خوبی هستند اما متاسفانه هزینه بالا در طراحی و اجرا و همچنین پشتیبانی اینگونه وب سایت ها باعث شده است تا روند طراحی یک صفحه سایت بر اساس cms های آماده و با طراحی قالب اختصاصی انجام شود . بهترین سیستم مدیریت محتوا در حاضر وردپرس می باشد . در وردپرس با وجود امنیت و ساختار مناسب و همچنین دسترسی مدیریت آسان سایت باعث تشویق بیشتر صاحبان کسب و کار و طراحان وب برای استفاده از این سیستم مدیریت محتوا شده است .

تنها در صورتی استفاده از برنامه نویسی اختصاصی وب پیشنهاد می شود که موضوعات وب سایت مرتبط با دولت و ارگان ها و سازمان های هر کشور باشد . در غیر اینصورت بهترین وب سایت های جهان در حال حاضر از وردپرس برای برای طراحی وب خود استفاده می کنند .

برندهایی که وب سایتشان از وردپرس ساخته شده است :

 1. وب سایت رسمی کشور سوئد  ( sweden.se )
 2. وب سایت Playstation
 3. وب سایت آمازون ( www.amazon.com )
 4. وبلاگ ناسا (  blogs.nasa.gov  )

و بسیاری از شرکت های برند دیگر که این csm  را به عنوان یک سیستم مدیریت محتوا محبوب و ایمن انتخاب کرده اند .


سفارش طراحی

ورود

گذرواژه خود را فراموش کرده اید؟