سئو سایت با استاندارد های 2022

سئو سایت نامی است که این روزها زیاد شنیده می شود، حتی افرادی که تخصصی در این حوزه ندارند هم کم و بیش با نام آن آشنا شده اند. جذابیت ورود به این عرصه و از طرفی راهی برای افزایش درآمد در کسب و کار باعث شده تا افراد درباره بهینه سازی وب سایت بیش از قبل تحقیق کرده و درباره آن بدانند.

اگر چه بسیاری به صورت سطحی و در حد اولیه در این باره شنیده اند اما ورود به این عرصه چالش های فراوانی داشته و به همین دلیل است که اغلب صاحبان مشاغل تلاش می کنند به جای انجام امور بهینه سازی سایت یا Site optimization به صورت فردی، آن را به نیروی های متخصص در این امر بسپارند.

 

خدمات seo

خدمات seo مجموعه ای اقدامات است که در بلند مدت باعث رشد رتبه ی شما در موتورهای جستجوگر مانند گوگل، بینگ و … می شود. امروزه به دلیل افزایش تقاضا و رقابت در رتبه های گوگل استفاده از خدمات بیش از پیش مورد توجه قرار می گیرد،  خدمات سئو سایت بیش از گذشته مورد توجه صاحبان مشاغل اینترنتی شده است.

می دانیم اگر در جستجوگری مانند Google رتبه خوبی کسب کنیم می تواند اتفاقات بسیار خوبی برای فروش محصولات ما رقم بخورد. استفاده کاربران از این جستجوگر و حمایت الگوریتم ها در راستای بهبود نتایج گوگل شرایط را به گونه ای رقم زده است که وب سایت ها هر روزه تلاش میکنند تا مطالبی منتشر کنند که برای کاربر مفید باشد، از سوی دیگر کاربران اکثر سوالات خود را از این موتور جستجو می پرسند تا به نتایج دلخواه خود برسند.

 

آیا در کوتاه مدت می توان به رتبه های بالای گوگل دست یافت ؟

از نظر متخصصان ما، رسیدن به اهداف بزرگ و ماندگار هیچگاه در کوتاه مدت امکان پذیر نیست، ما در ” آموزش های سئو ” پارسی طرح همواره بر این موضوع تایید کرده ایم که برای اینکه رتبه شما ماندگار باشد و مورد جریمه الگوریتم های گوگل قرار نگیرید باید به صورت استاندارد و بر اساس قوانین موتورهای جستجو و همچنین جذب اعتماد کاربران به وب سایتان پیش بروید.

یک متخصص سئو خوب می داند از روش های به اصلاح کلاه نمی تواند یک سایت را به صورت استاندارد Seo کند.

 

آیا رتبه یک در سئو سایت تضمینی است ؟

خیر، پروسه بهینه سازی یک وب سایت بر اساس دانش، تکنیک، تجربه، سرمایه مالی و زمان انجام می شود. گاها پروسه برخی کلمات برای انجام بهینه سازی به ماه ها و گاها سال ها زمان احتیاج دارد، حتی تضمینی وجود ندارد که شما در رتبه یک یا دو قرار بگیرید.

رقابت بر سر کلمات به میزان قابل توجهی افزایش داشته و دارند، نکته ای که برای انجام این پروسه مهم است، صبر و تحمل و رعایت تمام استاندارد های کاربری و سئو وب سایت است. شما باید بر اساس یک پروسه روزانه، ماهانه روی سایت خود متمرکز شوید تا در موعدی نا مشخص نتیجه تلاش های انجام شده بدست آید، یکی از دلایلی که شرکت های مختصص در این امر کمتر تضمینی برای نتیجه گیری در رتبه و زمان مشخص نمی دهند این است که دوران سئو کلاه سیاه گذشته است.

اینکه سئو کاری مشخص کند در کلمه کلیدی خاص شما در مدت زمان 3 ، 6 یا هر زمان مشخص دیگری نتیجه کسب میکنید یک مسیر اشتباه و تقریبا منسوخ شده است، ما در پارسی طرح ایرانیان سئو ماهانه انجام می دهیم، یعنی بر اساس یک پروسه استاندارد و به صورت بلند مدت بر روی بهینه سازی وب سایت شما کار می کنیم تا نتیجه مناسب به دست آید.

 

 

سفارش طراحی

ورود

گذرواژه خود را فراموش کرده اید؟