تعرفه طراحی

تعرفه طراحی گرافیک سال 1398


طراحی بنر گیف تک سایز
بنر گیف متحرک 3 سایز استاندارد ( یک طرح در چند سایز )
بنر گیف متحرک 5 سایز استاندارد ( یک طرح در چند سایز )
بنر گیف متحرک 10 سایز استاندارد ( یک طرح در چند سایز )
بنر گیف متحرک 15 سایز استاندارد ( یک طرح در چند سایز )
طراحی بنر گیف تلگرام و اینستاگرام و ...
طراحی بنر پست ثابت تلگرام و اینستاگرام و ..
طراحی بنر استوری اینستاگرام ( ثابت )
طراحی بنر استوری اینستاگرام ( طراحی گیف استاندارد ویدیویی )
طراحی کاور آهنگ
طراحی هدر سایت
طراحی کارت ویزیت
طراحی لوگو
طراحی کاتالوگ
طراحی بروشور
سایر طرح ها
49/000 تومان
89/000 تومان
125/000 تومان
209/000 تومان
270/000 تومان
85/000 تومان
75/000 تومان
65/000 تومان
99/000 تومان
59/000 تومان
59/000 تومان
59/000 تومان
پس از بررسی
پس از بررسی
پس از بررسی
پس از بررسی

تمایز پارسی طرح ایرانیان در قیمت خدمات طراحی

در فضای اجتماعی و مجازی ، شیوه قیمت گذاری بسیار نا منظم و به نوعی نامتعارف صورت میگیرد ، همین موضوع سبب می شود تا بسیاری از مشتریانی که تمایل به خرید یک محصول یا استفاده از خدمات یک شرکت دارند دچار سردرگمی شوند . بر همین اساس یکی از سیاست های اصلی و مهم مجموعه پارسی طرح ایرانیان که در حوزه خدمات طراحی گرافیک فعالیت میکنیم ، رعایت انصاف در تعرفه های طراحی و ثبات در قیمت های طراحی می باشد . برای مثال وقتی یک محصولی را سال 97 خریداری میکردید و تمایل داشتید  همان محصول را چند روز آینده و حتی چند ماه بعد خریداری کنید با قیمتی نا متعارف و به دور ذهن مواجه می شدید که بدون هیچ دلیل و مدرکی دال بر قوانین قیمت گذاری ، رعایت انصاف و ... را مشاهده نمیکردید . همین موضوع سبب بی نظمی در وضعیت اقتصادی ، اجتماعی شده بود .  اینجاست که تلاش ما بر این موضوع مورد استقبال مشتریان خود واقع گردید ، ما تلاش کردیم با ارائه ی طرح های با کیفیت مطلوب و رضایتبخش و عدم هموار شدن با بی نظمی در تعرفه گذاری رضایت 97 درصدی صاحبان مشاغلی که ما را برای سفارش طراحی خدمات گرافیکی خود انتخاب نموده اند کسب کنیم .

 

قیمت طراحی لوگو آرم و نشانه

بسیاری از ما سوال میپرسند که چرا قیمت مشخصی برای طراحی آرم و نماد تجاری شرکت وجود ندارد . بیاید اول به این باور برسیم که گرافیک یک هنری است که نمیتوان به طور کلی روی آن قیمت دقیق و مشخصی تعریف کرد . ذاتا گرافیک این خصیصه را دارد و نمی توان هیچگاه دقیق در ارتباط با هزینه های طراحی آن صحبت کرد ، در ابتدا باید بدانیم اگر حتی یک طرح مشخص باشد و تعریف درستی هم داشته باشد باز هم شرکت ها ، طراحان مختلف با توجه به استدلال هایی که دارند قیمت های مختلفی را بر روی خدمت قابل ارائه خود می گذارند . با این در برخی از طرح ها مانند بنر ها ، کارت ویزیت و تمام اوراق اداری قیمت ها به صورت تقریبی مشخص هستند و گاها با کمی اختلاف بین شرکت ها ( در طرح های یکسان ) قیمت نسبتا ثابتی وجود دارد . اما درباره آرم های تجاری این موضوع متفاوت است ، اساس  طراحی یک آرم شرکت از خلاقیت 0 تا 100 شکل میگیرد ، وقتی صحبت از خلاقیت و انتقال مفهوم بصری به میان می آید قیمت یک طرح می تواند تا 100 درصد افزایش پیدا کند . به همین دلیل وقتی یک سفارش اجرای طرح گرافیکی در وب سایت ما ثبت می شود ما در فرم ابتدایی از شما چند سوال می پرسیم ، اینکه سلیقه ی شما در بین لوگو های موجود در بازار کسب و کار بیشتر به کدام لوگو ها نزدیک است ، تمایل دارید طرح شما به صورت شکل باشد یا ترکیبی و دیگر مواردی که از شما پرسیده می شود و سپس پس از بررسی کارشناس طراحی نتیجه و استعلام قیمت خدمت شما به صورت دقیق اعلام می شود . این نکته قابل ذکر است که ما به صورت پیشفرض در برخی مواقع قیمت ثابتی را برای طراحی لوگو ها در نظر میگیریم .

در قیمت های که به صورت ثابت با توجه به نوع انتخابی شما تعریف شده است ، قیمت عموما تغییر نمیکند و با همان هزینه برای شما انجام می شود ، دیگر اینجا تفاوتی ندارند شما قیمت طراحی لوگو ساده را بخواهید یا قیمت طراحی لوگو اسم ،  تعرفه طراحی لوگو  سال 98 اختلاف زیادی با سال گذشته نداشته است .


تعرفه طراحی کارت ویزیت 98

تعرفه طراحی و چاپ کارت ویزیت از یک قاتئده ی جداگانه نسبت لوگو و بنر تعیین می شود . به طور کلی هیچ طرحی با طرح دیگر قابل مقایسه از نظر قیمت نخواهد بود .چرا که در این هم اندازه مد است ، هم نوع کاغذ ، سبک طراحی و استاندارد و تخصص در آن بخش تعیین کننده قیمت گذاری در طراحی موضوع مشخص را تعیین می کند .

طراحی کارت ویزیت یکی از اقلام در اوراق اداری می باشد و همچنین کارت ویزیت را جزو اصلی ترین ابزارهای موجود تبلیغاتی در بین سایر موارد می نامند . قیمت طراحی کارت ویزیت متغییر است و هر دفتر تبلیغاتی با توجه به سیاست های کاری خود نسبت به تعرفه گذاری در خدمات طراحی خود اقدام می نماید . عموما قیمت طراحی در دفاتر تبلیغاتی که شما حضورا در آنجا تشریف می برید گاها کمتر تعرفه های وب سایت های خدمات اینترنتی در حوزه گرافیک می باشد . دلایل مختلفی برای این اختلاف قیمت وجود دارد ، یکی از این دلایل این است که عموما دفاتر به دلیل اینکه سفارش چاپ را شما دریافت می کنند و بابت چاپ اقلام از شما سوی جداگانه دریافت میکنند الزامی وجود ندارد مبلغ بیشتری از شما دریافت کنند و علاوه بر این مساله یکی دیگر از مهمترین دلایل را باید این دلیل بدانیم که شرکت های تبلیغاتی همچون ما در مجموعه  پارسی طرح ایرانیان به صورت کاملا تخصصی به فعالیت های گرافیکی می پردازیم و هیچگونه دخالتی در بخش جاپ و چاپخانه ها نداریم . این مساله باعث می شود که کیفیت طرح ها و پشتیبانی از طرح های گرافیکی به میزان قابل توجه افزایش یابد و عدم استفاده از طرح تکراری و کلیشه در کارت ویزیت ها نقطه عطف این موضوع می باشد .

تیم طراحی ما ، همواره در حال ارتقاء سطح کیفی طرح های انجام شده برای مشتریان محترم هستند ، اینکه علم کافی و تخصص را در حوزه گرافیک به گونه ای گرد آورند که طرح های خروجی برای مشتریان از سطح ماندگاری بالا و کیفیت برتری برخوردار باشد و همین دلیل است که پارسی طرح ایرانیان را متمایز میکند .


تعرفه طراحی پوستر

میرسیم به تعرفه گذاری مهم در رابطه با قیمت های پوستر تبلیغاتی ، در ابتدا عرض کنیم که پوستر های تبلیغاتی عموما از چه کاربردی برخوردار هستند ، به طرح هایی که بر قائده بیش از سایز تراکت های تبلیغاتی چاپ می شود و به صورت کاغذی هستند پوستر میگویند ، برای مثال شما یک طرح پوستر آماده میکنید و می خواهید آن به نمایش بگذارید ، برای اینکار باید طرح شما از یک کیفیت تصویری و بصری جذابی برخوردار باشد . ابعادی که معمولا برای پوستر ها در نظر میگیرند سایز بیش از کاغذ a3 می باشد . عموما در سایز a2  و a1 بچاپ می رسانند . تعیین تعرفه طراحی یک پوستر تبلیغاتی هم به موارد متعددی بستگی که برخی از این آیتم ها با سایر مواردی که در بخش بنر ، کارت و لوگو ذکر کرده ایم به صورت یکسانی صورت میگیرد و در تعرفه گذاری دخیل هستند . البته که پوستر های حساسیت بالایی دارند و طراحی آن ها باید دقت بسیار بالا و عموما مفهومی صورت بگیرد مگر آن طرح و موضوع ظرفیت این کار را نداشته باشد و یک طرح تبلیغاتی استاندارد در سطح شهر که بصورت استاندارد تبلیغاتی انجام می شود یکسان باشد .

سفارش طراحی