تعرفه طراحی گرافیک سال 1402


طراحی بنر گیف ( تک سایز )


هر ریسایز بنر


بنر گیف 3 سایز ( یک طرح+ریسایز )


بنر گیف 5 سایز ( یک طرح+ریسایز )


بنر گیف 10 سایز ( یک طرح+ریسایز )


بنر گیف 15 سایز ( یک طرح+ریسایز )


بنر تلگرام یا اینستاگرام ( ثابت )


بنر تلگرام و اینستاگرام ( متحرک )


طراحی کاور آهنگ


طراحی هدر سایت


طراحی کارت ویزیت


سایر طرح

297/000  ت
160/000  ت
597/000  ت
837/000  ت
1/377/000  ت
1/837/000  ت
370/000  ت
470/000  ت
370/000  ت
370/000  ت
170/000  ت
پس از بررسی درخواست

تمایز ما در قیمت خدمات طراحی

در فضای اجتماعی و مجازی ، شیوه قیمت گذاری بسیار نا منظم و به نوعی نامتعارف صورت میگیرد ، همین موضوع سبب می شود تا بسیاری از مشتریانی که تمایل به خرید یک محصول یا استفاده از خدمات یک شرکت دارند دچار سردرگمی شوند . بر همین اساس یکی از سیاست های اصلی و مهم مجموعه ما که در حوزه خدمات طراحی گرافیک فعالیت میکنیم ، رعایت انصاف در تعرفه های طراحی و ثبات در قیمت های طراحی می باشد . برای مثال وقتی یک محصولی را سال 97 خریداری میکردید و تمایل داشتید  همان محصول را چند روز آینده و حتی چند ماه بعد خریداری کنید با قیمتی نا متعارف و به دور ذهن مواجه می شدید که بدون هیچ دلیل و مدرکی دال بر قوانین قیمت گذاری ، رعایت انصاف و ... را مشاهده نمیکردید . همین موضوع سبب بی نظمی در وضعیت اقتصادی ، اجتماعی شده بود .  اینجاست که تلاش ما بر این موضوع مورد استقبال مشتریان خود واقع گردید ، ما تلاش کردیم با ارائه ی طرح های با کیفیت مطلوب و رضایتبخش و عدم هموار شدن با بی نظمی در تعرفه گذاری رضایت 97 درصدی صاحبان مشاغلی که ما را برای سفارش طراحی خدمات گرافیکی خود انتخاب نموده اند کسب کنیم .


تعرفه طراحی کارت ویزیت 1400

تعرفه طراحی و چاپ کارت ویزیت از یک قاتئده ی جداگانه نسبت لوگو و بنر تعیین می شود . به طور کلی هیچ طرحی با طرح دیگر قابل مقایسه از نظر قیمت نخواهد بود .چرا که در این هم اندازه مد است ، هم نوع کاغذ ، سبک طراحی و استاندارد و تخصص در آن بخش تعیین کننده قیمت گذاری در طراحی موضوع مشخص را تعیین می کند .

طراحی کارت ویزیت یکی از اقلام در اوراق اداری می باشد و همچنین کارت ویزیت را جزو اصلی ترین ابزارهای موجود تبلیغاتی در بین سایر موارد می نامند . قیمت طراحی کارت ویزیت متغییر است و هر دفتر تبلیغاتی با توجه به سیاست های کاری خود نسبت به تعرفه گذاری در خدمات طراحی خود اقدام می نماید . عموما قیمت طراحی در دفاتر تبلیغاتی که شما حضورا در آنجا تشریف می برید گاها کمتر از تعرفه های وب سایت های خدمات اینترنتی در حوزه گرافیک می باشد . دلایل مختلفی برای این اختلاف قیمت وجود دارد ، یکی از این دلایل این است که عموما دفاتر به دلیل اینکه سفارش چاپ را شما دریافت می کنند و بابت چاپ اقلام از شما مبلغ و سود لازم را دریافت میکنند و الزامی برای دریافت هزینه ی بیشتر در طراحی وجود ندارد ! و علاوه بر این مساله یکی دیگر از مهمترین دلایل را باید این دلیل بدانیم که سایت های طراحی گرافیک به صورت کاملا تخصصی به فعالیت های گرافیکی می پردازند و هیچگونه دخالتی در بخش جاپ و چاپخانه ها نداشته و همین این مساله باعث می شود که کیفیت طرح ها و پشتیبانی از طرح های گرافیکی به میزان قابل توجه افزایش یابد و عدم استفاده از طرح تکراری و کلیشه در کارت ویزیت ها نقطه عطف این موضوع می باشد .

همواره در حال ارتقاء سطح کیفی طرح های انجام شده برای مشتریان محترم هستند ، اینکه علم کافی و تخصص را در حوزه گرافیک به گونه ای گرد آورند که طرح های خروجی برای مشتریان از سطح ماندگاری بالا و کیفیت برتری برخوردار باشد و همین دلیل است که ما را متمایز میکند .


قیمت طراحی لوگو آرم و نشانه

بسیاری از ما سوال میپرسند که چرا قیمت مشخصی برای طراحی آرم و نماد تجاری شرکت وجود ندارد . بیاید اول به این باور برسیم که گرافیک یک هنری است که نمیتوان به طور کلی روی آن قیمت دقیق و مشخصی تعریف کرد . ذاتا گرافیک این خصیصه را دارد و نمی توان هیچگاه دقیق در ارتباط با هزینه های طراحی آن صحبت کرد ، در ابتدا باید بدانیم اگر حتی یک طرح مشخص باشد و تعریف درستی هم داشته باشد باز هم شرکت ها ، طراحان مختلف با توجه به استدلال هایی که دارند قیمت های مختلفی را بر روی خدمت قابل ارائه خود می گذارند . با این در برخی از طرح ها مانند بنر ها ، کارت ویزیت و تمام اوراق اداری قیمت ها به صورت تقریبی مشخص هستند و گاها با کمی اختلاف بین شرکت ها ( در طرح های یکسان ) قیمت نسبتا ثابتی وجود دارد . اما درباره آرم های تجاری این موضوع متفاوت است ، اساس  طراحی یک آرم شرکت از خلاقیت 0 تا 100 شکل میگیرد ، وقتی صحبت از خلاقیت و انتقال مفهوم بصری به میان می آید قیمت یک طرح می تواند تا 100 درصد افزایش پیدا کند . به همین دلیل وقتی یک سفارش اجرای طرح گرافیکی در وب سایت ما ثبت می شود ما در فرم ابتدایی از شما چند سوال می پرسیم ، اینکه سلیقه ی شما در بین لوگو های موجود در بازار کسب و کار بیشتر به کدام لوگو ها نزدیک است ، تمایل دارید طرح شما به صورت شکل باشد یا ترکیبی و دیگر مواردی که از شما پرسیده می شود و سپس پس از بررسی کارشناس طراحی نتیجه و استعلام قیمت خدمت شما به صورت دقیق اعلام می شود . این نکته قابل ذکر است که ما به صورت پیشفرض در برخی مواقع قیمت ثابتی را برای طراحی لوگو ها در نظر میگیریم .

در قیمت های که به صورت ثابت با توجه به نوع انتخابی شما تعریف شده است ، قیمت عموما تغییر نمیکند و با همان هزینه برای شما انجام می شود ، دیگر اینجا تفاوتی ندارند شما قیمت طراحی لوگو ساده را بخواهید یا قیمت طراحی لوگو اسم ،  تعرفه طراحی لوگو  سال 1400 اختلاف زیادی با سال گذشته نداشته است .


تعرفه طراحی پوستر

میرسیم به تعرفه گذاری مهم در رابطه با قیمت های پوستر تبلیغاتی ، در ابتدا عرض کنیم که پوستر های تبلیغاتی عموما از چه کاربردی برخوردار هستند ، به طرح هایی که بر قائده بیش از سایز تراکت های تبلیغاتی چاپ می شود و به صورت کاغذی هستند پوستر میگویند ، برای مثال شما یک طرح پوستر آماده میکنید و می خواهید آن به نمایش بگذارید ، برای اینکار باید طرح شما از یک کیفیت تصویری و بصری جذابی برخوردار باشد . ابعادی که معمولا برای پوستر ها در نظر میگیرند سایز بیش از کاغذ a3 می باشد . عموما در سایز a2  و a1 بچاپ می رسانند . تعیین تعرفه طراحی یک پوستر تبلیغاتی هم به موارد متعددی بستگی که برخی از این آیتم ها با سایر مواردی که در بخش بنر ، کارت و لوگو ذکر کرده ایم به صورت یکسانی صورت میگیرد و در تعرفه گذاری دخیل هستند . البته که پوستر های حساسیت بالایی دارند و طراحی آن ها باید دقت بسیار بالا و عموما مفهومی صورت بگیرد مگر آن طرح و موضوع ظرفیت این کار را نداشته باشد و یک طرح تبلیغاتی استاندارد در سطح شهر که بصورت استاندارد تبلیغاتی انجام می شود یکسان باشد .