Search
Close this search box.

طراحی بروشور تبلیغاتی

طراحی بروشور تبلیغاتی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

طراحی بروشور تبلیغاتی بر اساس تکنیک های روز تبلیغات

راه های مختلفی برای تبلیغات وجود دارد ، نوع استفاده از مدل ها و روش های تبلیغاتی به نوبه خود یک هنر است . اغلب صاحبان مشاغل از این موضوع دور مانده و آگاه نیستند که می توانند با استفاده از تکنیک های روز طراحی گرافیک موفقیت و اثر گذاری یک تبلیغ را افزایش دهند ، این موضوع در عصر تکنولوژی و تبلیغات بسیار از اهمیت بالایی برخوردار است .

در ^ طراحی بنر تبلیغاتی ^ که توسط مجموعه ما صورت میگیرد تمام تکنیک ها و روش های جدید طراحی به شیوه ای در طرح استفاده می شود و ما همواره برای طرح های گرافیکی که ایجاد و خلق می کنیم بر این موضوع پایبند هستیم .

در طراحی بروشور خلاق یا طراحی بروشور سه لت هم این مورد دیده می شود ، ما باید خلاقیت را در اولویت قرار داده و برای افزایش اثر گذاری یک طرح برای مخاطب تلاش کنیم .

بروشور سه لت

طراحی و چاپ بروشور آنلاین

در مجموعه پارسی طرح ایرانیان طراحی بروشور آنلاین صورت نمیگیرد بلکه طراحی به صورت سفارش آنلاین انجام می شود ، به طوری که شما با ارائه ی محتویات مد نظر و توضیحاتی که در نظر دارید در بروشور شما نمایان شود را برای ما در فرم سفارش ذکر میکنید و پس از بررسی توسط کارشناسان ما در واحد طراحی نسبت به تایید یا رفع نقص سفارش شما اقدام می شود .

پس از گذراندن این مرحله به صورت متوسط زمانی به شما داده می شود و بر اساس زمان تعیین شده طرح اولیه شما تحویل داده می شود .

قیمت طراحی بروشور در پارسی طرح ایرانیان

قیمت خدمات طراحی در پارسی طرح ایرانیان به صورت منصفانه و بر اساس میزان کیفیت و خدمات پشتیبانی ای که ارائه می شود در نظر گرفته شده است ، البته در قیمت گذاری همیشه این سیاست را داشته ایم که تعرفه طراحی بروشور با توجه به کیفیتی که ارائه می دهیم نسبت به رقبایمان مطلوب و منصفانه باشد .

اصول طراحی بروشور

برای طراحی گرافیک اصولات متفاوتی وجود دارد ، در اصل می توان به استاندارد هایی اشاره نمود که هر کدام تاثیر بسزایی در نوع نمایش طرح ، از ایده تا اجرا دارد . یکی از تفاوت هایی که میان طرح ها و طراحانی که نسبت به اجرای یک طرح اقدام میکنند اجرا استاندارد ها و توانایی رعایت اصول طراحی است .

ما در مطالبی که در بخش دانشنامه وب سایت منتشر کرده ایم ، نکات متعددی در ارتباط با اصول و قوائد تبلیغات و … را ذکر نموده ایم . این موارد در تمام امور تبلیغاتی به  ویژه brochure نقش دارد .

مواردی نظیر :

1 – میزان متن و محتوای مناسب

2 – استفاده صحیح از متون و تصاویر به شکلی که دارای هارمونی مناسب از نظر رنگ و ترکیب باشد

3 – پرداختن به مهمترین و کلیدی ترین بخش های یک محصول یا خدمت

4 – و …

اصول طراحی بروشور

تمام این موارد کمک کننده هستند ، از خلق ایده تا اجرا مراحلی باید طی شود که نتیجه ی آن به تخصص گرافیست بر میگردد و دانشی که طراح گرافیک در این زمینه در سر دارد .

اینکه موضوع برای طراحی بروشور چه باشد هیچ اهمیت ندارد ، اما قطعا هم نرم افزار در طراحی مهم بوده و هم ایده پردازی و اجرا . برخی ها تصور می کنند طراحی بروشور در ورد یا طراحی بروشور با فتوشاپ تفاوت زیادی ندارد ، اما نکته اینجاست که برای محتویات طرح خود فکر کنید و متن ها و تصاویری را در نظر بگیرید که برای مخاطب جذاب باشد ، پس از آن مهم که طراح شما خلاق باشد یا نه و اینکه آیا دانش کافی در این زمینه دارد یا نه . این ها مواردی است که از دید یک کارفرما دارای اهمیت می باشد و باید به آن ها توجه نمود . طبیعی است وقتی طراح شما یک گرافیست خلاق و ایده پرداز باشد حتما از نرم افزار مناسب ، ایده های جدید و تکنیک های روز و استاندارد طراحی برای طرح شما استفاده میکند .

مطالب جذاب رو در ایمیلتون دریافت کنید

هم اکنون در مجله پارسی طرح ایرانیان عضو شوید.

پیشنهاد میکنیم:

رنگ چوب با کیفیت از کجا بخریم
رپورتاژ خبری

رنگ چوب با کیفیت از کجا بخریم

هنر و مهارت استفاده از چوب به عنوان یکی از قدیمی‌ترین و محبوب‌ترین متریال‌های دکوراسیونی در جوامع مختلف است که به ما یادآوری می‌کند چوب،

عکاسی پرتره
ابزار طراحی

عکاسی پرتره چیست؟

عکاسی پرتره، به طور کلی، به نقاشی، عکس یا هر نوع تصویر دیگری از صورت یک شخص گفته می‌شود که هدف آن نمایش شخصیت یا