طراحی لوگو

یکی از مواردی که دارای اهمیت بسیار در برند سازی شرکت ها به شمار می رود داشتن یک نماد استاندارد و قابل نمایش است ، درست است که این روزها بسیاری از افراد به اهمیت داشتن یک نماد تجاری پی برده اند اما هستند همچنان کسانی  که این موضوع را به خوبی درک نکرده و در اولویت آخر به آن می پردازند . باید یک مثال به شما میگوییم که یک لوگو تا چه میزان می توان حائز اهمیت باشد . گاها پیش آمده در حال مشاهده سکانسی از یک فیلم سینمایی ایرانی هستیم که متاسفانه در آن آرم کمپانی مربوطه را حذف میکنند . همین مساله در نگاه تعجب شما را بر می انگیزد . داشتن یک نماد خوب و استاندارد بیش از هر چیزی می تواند در کسب و کار یا تجارت شما نقش داشته باشد ، این اهمیت تا میزانی افزایش یافته است که این روز ها شاهد این هستیم که افراد مطرح و حتی عام برای شناساندن خود به دیگران از نماد یا آرم شخصی استفاده می کنند .

تصویر طراحی آرم تجاری

نمونه طراحی لوگوطراحی لوگو مذهبی

طراحی لوگو آنلاین

هنگامی که میخواهید از روش های آنلاین ^ پارسی طرح ایرانیان ^ و همچنین فیزیکی برای سفارش طراحی لوگو خود اقدام نمایید . نماد و نشانه ی برند شما باید از استاندارد های ابتدایی و در کسب و کارهای بزرگ استاندارد های حرفه ای و جذاب بصری مناسب بهره مند باشد . به هیچ عنوان برای برند سازی از طریق نشانه تجاری ، از طراحی لوگو رایگان استفاده نکنید ، خصوصا وقتی شما در مرحله ای از کسب و کار هستید که میخواهید برند سازی کنید و مخاطبان زیادی جذب کنید . خلاقیت در نماد تجاری بسیار کارآمد بوده و میتواند نقش مهمی در برند سازی شما ایفا کند ، این موضوع به دفعات برای ما پیش آمده است که صاحبان استارت آپ ها توجه به سطح کیفی نماد و نشان خود ندارند و صرفا قیمت طراحی لوگو برای آن ها از ارزش بالاتری برخوردار است . امروزه هزینه حداقل طرح و نماد تجاری که استاندارد های اولیه برخوردار باشد و به صورت نماد نیمه اشتراکی ساخته شود ، دویست هزار تومان شروع می شود و هرچه طرح شما مفهوم و قابل درک تر باشد هزینه شما به مراتب بیشتر می شود .


انواع لوگو

در این قسمت شما با انواع سبک طراحی لوگو آشنایی خواهید شدبرای برند سازی چه باید کرد

برند سازی واژه ای است که صاحبین کسب و کار یا فعالین در حوزه استارت اپ ها با آن آشنایی دارند . اما درک درست از این موضوع است که برای برخی افراد به یک چالش تبدیل شده است . برند سازی را می توان به روش های مختلف تبلیغاتی آغاز نمود  و به مرور زمان به شکل کامل تری از آن دست یافت . همانطور که از نام آن مشخص است ، واژه ^ برند ^ همان نام تجاری شما می باشد که پس از طی کردن مراحل مختلف به یک عنصر جدی در کسب و کار شما تبدیل می شود . اما روش اصولی و مسیر درست برای برند سازی می تواند قدم های شما محکم تر سازد ، بسیاری از افراد تنها استفاده از LOGO را برای برندینگ کافی می دانند که این مساله صحت نداشته برای عمل و اجرایی سازی مراحل برندینگ یا برند سازی باید از شرایط و موارد متعددی پیروی نمود که یکی از مهمترین آیتم ها برای شروع مراحل Branding استفاده نماد یا نشان تجاری می باشد که باید به شکل مناسبی از آن استفاده نمود . نماد شما باید از استاندارد های لازم برخوردار باشد و متشکل از مفاهیم مرتبط با نوع کسب و کار شما باشد ، به شکلی که بیننده به آسانی موضوع و مفهوم طرح کسب  و کار را درک کند و این موضوع به نحوی جذاب با رعایت اصول زیباشناختی به بیننده منتقل شود .

سفارش طراحی

ورود

گذرواژه خود را فراموش کرده اید؟