Search
Close this search box.

بنر ساز اتوماتیک چیست و چه کاربردهایی دارد ؟

بنر ساز اتوماتیک

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

هرچند که وقتی صحبت از تبلیغات آنلاین به میان می آید، موضوع ” طراحی بنر برای تبلیغات اینترنتی ”  بیشتر به چشم می خورد و اهمیت بیشتری پیدا میکند، در این راستا انجام پروسه ساخت بنر از جمله موارد بسیار مهمی است که برای تبلیغات دهندگان به یک چالش مهم تبدیل شده است.

اینکه طرح خود را چگونه طراحی کنند که در کمپین ها به موفقیت مناسبی دست یابند از دغدغه های اصلی تبلیغ دهندگان به شمار می رود. در این زمینه تلاش های زیادی توسط شرکت های طراحی گرافیک، شرکت های واسط تبلیغات اینترنتی و صورت گرفته است تا مشکلات در این زمینه به حداقل ممکن برسد.

 

بنر ساز اتوماتیک چیست و چه کاربردهایی دارد :

اصلاح بنر ساز اتوماتیک یا بنر ساز آنلاین موردی است که این روزها تقریبا مورد توجه برخی از تبلیغ دهندگان قرار گرفته است. به این صورت که ابزارهایی در اختیار شما قرار میگیرد که شما بدون دانش در زمینه طراحی گرافیک میتوانید مسیر طراحی را توسط ابزارهای هوشمند آنلاین انجام داده و در نتیجه یک خروجی از تصویر انجام شده بگیرید.

اما موضوع از زمانی جدی می شود که بررسی ها نشان می دهد که بازخورد آگهی هایی که در آن از طرح های بنرساز اتوماتیک استفاده شده است به مراتب کمتر از طرح های اختصاصی بنر است. که ما در این مطلب از سری ” آموزش های بازاریابی اینترنتی ” سعی میکنیم به صورت مفصل و جامع به مزیت و معایت این مدل ساخت طرح های بنر بپردازیم.

 

چرا باید از بنرساز اتوماتیک استفاده کنیم

 

چرا باید از بنرساز اتوماتیک استفاده کنیم ؟

بسیاری از مشتریان ما در پارسی طرح ایرانیان وقتی میخواهند سفارش طراحی خود را ثبت کنند مهمترین دغدغه ای که دارند، زمان و ” تعرفه خدمات طراحی بنر ” است. به طور معمول مشتریان محترم تمایل دارند که در زمان بسیار کوتاه طرح خود را دریافت کنند و از طرفی قیمت مناسبی برای طراحی شان تعیین شده باشد.

البته که در این زمینه تیم ما در پارسی طرح ایرانیان بر این تلاش است تا قیمت ها منصفانه و زمان کوتاهی برای تحویل سفارشات در نظر بگیرد.

با این حال وقتی صحبت از زمان و سرعت به میان می آید، بسیاری از تبلیغ دهندگان تمایل پیدا میکنند تا طراحی خود را توسط ابزارهای آنلاین در این زمینه انجام دهند. فارغ از اینکه تبعات استفاده از طرح هایی که به این شکل طراحی می شود چه باشد بنر خود را آماده می کنند و در تبلیغات مورد استفاده قرار می دهند.

پس اگر زمان شما کوتاه است و می خواهید یک زمان بسیار کوتاه به یک طرح اولیه دست یابید این گزینه بهترین است و می توانید از خروجی که دریافت میکنید در تبلیغات خود بهره مند شوید.

 

مزایای بنرساز آنلاین اتوماتیک

 

مزایای بنرساز آنلاین اتوماتیک چیست ؟

1- کاهش زمان

2- کاهش هزینه های طراحی

3-انجام پروسه طراحی بدون دانش گرافیک

4- استفاده از قالب های آماده و پیشفرض

همانطور که اشاره شد، استفاده از پلتفرم ها زمان شما را کوتاه می کند و هزینه طراحی شما را حد بسیار زیادی کاهش و یا کاملا رایگان در اختیار شما قرار میگیرد، اگر حتی شما هیچ دانشی در زمینه طراحی گرافیک نداشته باشید این ابزار کار را برای ساده تر میکنند و با استفاده قالب های پیشفرض و یا عناصر گرافیکی اماده شما را به یک طرح اولیه مناسب می رسانند.

 

 

معایت بنرساز های اتوماتیک کدامند ؟

1- عدم خلاقیت و پویایی در طراحی

2- اشتراکی بودن . قابل استفاده برای سایر افراد

3- ابزارهای محدود

طبیعی است هر ابزاری که می تواند برخی مزایا و به تبع برخی معایت داشته باشد، از انجایی که تبلیغات یک موضوع مهم و حساس است توجه ویژه شما را می طلبد. شاید در برخی موارد و شرایط اضطراری استفاده این ابزارها مانعی نداشته باشد، اما استفاده مداوم از این ابزارها در تمام کمپین های تبلیغاتی توصیه نمی شود. خصوصا در زمانی که تبلیغات روز به روز پویا تر و خلاقانه تر پیش می رود.

 

معایت بنرساز های اتوماتیک

 

از معایت اینگونه پلتفرم ها باید عدم خلاقیت در ساخت طرح اشاره کنیم، شما نمی توانید خلاقیت و پویایی خاصی ایجاد کنید و باید بر اساس ابزارهای آماده ای که در اختیار شما قرار میگیرد طرح خود را ایجاد نمایید، از سوی دیگر اشتراکی بودن طرح ها و عناصر بصری از معایت دیگر این بنرساز هاست که وقتی شما طرح خود را بر این اساس آماده میکنید افراد دیگری هم هستند که از این ابزارها در طرح و تبلیغات خود استفاده کرده اند و این موضوع یک نکته منفی برای مسیر ” برندسازی ” شما خواهد بود.

یکی دیگر از مشکلات این ابزارها، محدودیت های ابزاری است، اگر تصور میکنید این پلتفرم ها ابزارهای زیادی در اختیار شما قرار می دهند سخت در اشتباه هستید، سرویس های انلاینی که در زمینه بنرساز فعالیت میکنند همانطور که در ابتدا اشاره شد، صرفا برای موارد بسیار ضروری گاها پیشنهاد میشود. چرا که ابزارهای محدودی در اختیار شما قرار میدهند که نمی توانید بسیاری از ایده هایی که در سر دارید را برآورده و اجرا نمایید .

در این راستا چندی پیش مطلبی با عنوان ” معایت سایت های طراحی آنلاین چیست ؟ ” منتشر کردیم و درباره معایت سایت های طراحی آنلاین صحبت کردیم، پیشنهاد میکنیم این مطلب را بخوانید.

 

تصمیم با شماست :

با توجه به توضیحات و نکاتی که ذکر شد، حال تصمیم شما هستید. میخواهید کمپین های تبلیغاتی خود را بر اساس طرح های ضعیف و غیر خلاقانه پیش ببرید یا تصمیم دارید اگر قرار است هزینه در تبلیغات اینترنتی صورت دهید به شیوه و روشی درست انجام شده و تبلیغات شما بازخورد بالایی از مخاطب هدف دریافت کند.

انتخاب با شماست.

 

 

 

 

 

مطالب جذاب رو در ایمیلتون دریافت کنید

هم اکنون در مجله پارسی طرح ایرانیان عضو شوید.

پیشنهاد میکنیم:

درباره کولیت روده چه میدانید؟
رپورتاژ خبری

درباره کولیت روده چه میدانید؟

درباره کولیت روده چه میدانید؟ کولیت روده، به التهاب دیواره داخلی روده گفته می‌ شود. دلایل بسیاری از جمله عفونت، بیماری التهابی روده، کولیت ایسکمیک،

رشته گرافیک
آخرین مطالب

از رشته گرافیک چه می دانید؟

اهمیت و کاربردهای رشته گرافیک در دنیای مدرن در دنیای مدرن امروزی، رشته گرافیک یکی از مهمترین و پرکاربردترین حوزه‌های هنری و فناوری است که