Search
Close this search box.

استفاده از خدمات با قیمت سال گذشته

استفاده از خدمات با قیمت سال گذشته

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

اکنون سال نو را به شما عزیزان و همراهان همیشگی ” پارسی طرح ایرانیان ” تبریک عرض میکنیم. از اینکه در سال 1400 با تمام مشکلات و شرایط اجتماعی دشوار همراه ما بودید، بی نهایت از شما سپاسگذاریم.

در سالی که گذشت سعی کردیم به دور از هیاهو و بار منفی از شرایط نامساعد اقتصادی خدمات مجموعه را کنار شما پر قدرت ادامه دهیم و از سوی دیگر فارق از میزان تورم کشور که گاها به چند درصد می رسید سعی کردیم در کنار شما عزیزان باشیم و ثبات را در قیمت گذاری همزمان با حفظ کیفیت خدمات و پشتیبانی در نظر بگیریم.

 

استفاده از خدمات با قیمت سال گذشته

امروز 14 فروردین ماه 1401، با توجه به اینکه هر ساله زمان تغییر و بروزرسانی ” تعرفه طراحی ” را اردیبهشت ماه قرار می دهیم، هم اکنون شما به عنوان مشتریان و همراهان همیشگی مجموعه پارسی طرح ایرانیان می توانید خدمات طراحی تا پایان فروردین ماه با تعرفه طراحی سایت گذشته ثبت نمایید.

 

مطالب جذاب رو در ایمیلتون دریافت کنید

هم اکنون در مجله پارسی طرح ایرانیان عضو شوید.

پیشنهاد میکنیم:

درباره کولیت روده چه میدانید؟
رپورتاژ خبری

درباره کولیت روده چه میدانید؟

درباره کولیت روده چه میدانید؟ کولیت روده، به التهاب دیواره داخلی روده گفته می‌ شود. دلایل بسیاری از جمله عفونت، بیماری التهابی روده، کولیت ایسکمیک،

رشته گرافیک
آخرین مطالب

از رشته گرافیک چه می دانید؟

اهمیت و کاربردهای رشته گرافیک در دنیای مدرن در دنیای مدرن امروزی، رشته گرافیک یکی از مهمترین و پرکاربردترین حوزه‌های هنری و فناوری است که