Search
Close this search box.

زمان تحویل طرح های گرافیکی در پارسی طرح

زمان تحویل طرح های گرافیکی در پارسی طرح

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

امروز در بخشی از اخبار پارسی طرح ایرانیان می خواهیم سوالی که در اغلب موارد از تیم پشتیبانی ما در ” واحد طراحی بنر ” پرسیده می شود را پاسخ دهیم، اینکه زمان تحویل طرح های گرافیکی چه زمانی خواهد بود، ایا امکان تحویل چند ساعته ( 2 تا 6 ساعت ) وجود دارد یا خیر و سایر سوالات مرتبط با این مساله که برای مشتریان محترم بی پاسخ مانده یا به دفعات پرسیده می شود را پاسخ خواهیم داد.

 

زمان تحویل طرح های گرافیکی در پارسی طرح

متاسفانه یا خوشبختانه کارفرمایان عزیز همیشه تمایل دارند طرح های خود را در زمان کوتاه تحویل بگیرند، فارغ از اینکه دریافت طرح در سرعت بالا می تواند چه تاثیری در کیفیت طرحشان داشته باشد، به طور معمول ما در سایت پارسی طرح ایرانیان یک متوسط زمان برای هر طراحی تعریف کرده ایم، وقتی مشتری سفارش خود را ثبت میکند تیم پشتیبانی نسبت به بررسی طرح درخواستی و شرایط مختلف تیم طراحی برای تحویل طرح اقدام می کند.

این بررسی در زمان کوتاهی انجام شده و پس از دریافت اطلاعات شما به فاصله یک زمان کوتاه بررسی شده و نتیجه از طریق ایمیل به مشتری محترم انتقال داده می شود. قبل از اقدام به ثبت سفارش، مشتری گرامی می بایست ” شرایط و قوانین ثبت سفارش ” در سایت را مطالعه کرده باشد.

 

چه فاکتورهایی در زمان تحویل موثرند ؟

1- ساعات کاری شرکت

عدم مطالعه این بخش در برخی مواقع مشکلاتی را در روند طراحی و تحویل طرح شما ایجاد میکند، یکی از این موارد توجه به ساعات کاری مجموعه پارسی طرح ایرانیان است، تمامی طرح های گرافیکی در سایت و دریافت سفارش طراحی صرفا در ساعات اداری مجموعه انجام می شود و ما خود را متعهد میدانیم در سریعترین زمان ممکن در ساعات کاری نسبت به پذیرش سفارشات، بررسی اصلاحات طراحی و سایر موارد اقدامات لازم را صورت دهیم.

اگر شما طرحی سفارش دهید و در ساعات غیر کاری یا نزدیک به پایان ساعات و روز کاری باشه، ادامه روند پیگیری شما به روز و ساعت کاری بعد منتقل می شود.

 

2- تعداد سفارشات

به طور معمول برای یک طرح بنر متحرک یا ثابت 24 الی 30 ساعت کاری زمان داده می شود، اگر تعداد سفارشات یکجای شما بیش از 1 یا 2 مورد باشد، جهت حفظ کیفیت طراحی مقدار زمان تحویل افزایش می یابد و این زمان می تواند به 48 الی 72 ساعت افزایش پیدا کند.

 

3- سطح درخواستی

طراحی گرافیک در سطوح مختلفی می شود، هر طرح می تواند بر اساس زمانی که بر روی آن گذاشته می شود سطح آن را تعیین کند، برای مثال این ” نمونه بنر ها ” از سطح حرفه ای انجام می شوند، زمان تحویل هر طرح 30 ساعت کاری می باشد، اما اگر شما طرح پیچیده تر و مفهومی تری مد نظر داشته باشید این زمان مجدد افزایش می یابد.

 

آیا امکان تحویل فوری سفارشات وجود دارد ؟

بله، با توجه به تمام این موارد، همچنان در برخی مواقع و با اطلاع قبلی این امکان وجود دارد، تیم ما در شرایط بحرانی برای تبلیغات شرکت ها سرویس فوری در نظر گرفته است، این سرویس اینگونه عمل میکند اگر درخواست فوری خود را ثبت کنید و در صورت اینکه تیم ما امکان پذیرش و تحویل به موقع برای شما داشته باشد. می توانید سرویس فوری سفارش دهید و در این سرویس سرعت تحویل 3 برابر می شود. در نظر داشته باشید هزینه سرویس های فوری بیشتر از سرویس های عادی می باشد.

 

با توجه ذکر به این موارد، اکنون امیدواریم خدمت رسان خوبی برای شما عزیزان و همراهان باشیم.

مطالب جذاب رو در ایمیلتون دریافت کنید

هم اکنون در مجله پارسی طرح ایرانیان عضو شوید.

پیشنهاد میکنیم:

رنگ چوب با کیفیت از کجا بخریم
رپورتاژ خبری

رنگ چوب با کیفیت از کجا بخریم

هنر و مهارت استفاده از چوب به عنوان یکی از قدیمی‌ترین و محبوب‌ترین متریال‌های دکوراسیونی در جوامع مختلف است که به ما یادآوری می‌کند چوب،

عکاسی پرتره
ابزار طراحی

عکاسی پرتره چیست؟

عکاسی پرتره، به طور کلی، به نقاشی، عکس یا هر نوع تصویر دیگری از صورت یک شخص گفته می‌شود که هدف آن نمایش شخصیت یا