Search
Close this search box.

نحوه خرید بلیط آمریکا

نحوه خرید بلیط آمریکا

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

واشنگتن از مهمترین شهرهای ایالات متحده آمریکا است که سالانه گردشگران زیادی را جذب خود می‌کند. ایرانیان زیادی به این شهر با هدف‌های تفریحی و کاری سفر دارند که در اینجا برای کمک به شما اطلاعات سفر به واشنگتن از تهران را آورده‌ایم. برای دریافت قیمت بلیط هواپیما تهران واشنگتن بهتر است هر ایرلاین را جداگانه بررسی کنید.

در حال حاضر پرواز مستقیم ایران به واشنگتن ( تهران به واشنگتن ) وجود ندارد.

 

هواپیمایی‌های که پرواز تهران واشنگتن را انجام می‌دهند

خرید بلیط واشنگتن با ترکیش Turkish Airlines : پروازهای ترکیش به واشنگتن به صورت روزانه از 7 شهر در ایران به واشنگتن انجام می‌شود.

 

چطور بلیط آمریکا بخریم

 

ترکیش ایرلاین یکی از بهترین و بزرگترین ایرلاین‌های دنیا است که در حال حاضر پرواز با یک توقف از ایران به واشنگتن را انجام می دهد.

 

پرواز به واشنگتن با ترکیش

هواپیمایی ترکیه پس از بر خواستن از فرودگاه مبدا خود در ایران ( تهران / مشهد / شیراز / اهواز / تبریز / کرمانشاه / اصفهان ) وارد فرودگاه آتا ترک استانبول شده و پس از توقفی کوتاه ادامه پرواز خود به سمت واشنگتن را انجام می‌دهد .

 

بلیط یک طرفه به واشنگتن با ایرفلوت Aeroflot Airlines

هواپیمایی ایرفلوت یکی از بهترین و ارزانترین ایرلاین هایی است که پرواز به واشنگتن با یک توقف انجام می‌دهد.

 

خرید بلیط آمریکا

زمان پروازهای تهران به واشنگتن با ایرفلوت

هواپیمایی ایر فلوت هفته ای 2 پرواز از تهران به واشنگتن در روزهای 2 شنبه و 5 شنبه با شماره پرواز SU513 تهران را در ساعت 03:30 دقیقه ترک کرده و پس از توقف 3 ساعت و 40 دقیقه ای در مسکو در ساعت 13:00 در فرودگاه واشنگتن فرود می‌آید.

مدت پرواز تهران به واشنگتن 19 ساعت و 40 دقیقه است.

 

ساعت پروازهای واشنگتن به تهران

هفته ای 1 پرواز برگشت از واشنگتن به تهران با ایرفلوت در روز شنبه در ساعت 15:40 با شماره پرواز SU105 واشنگتن را ترک کرده و پس از توقف 13 ساعت و 00 دقیقه ای در مسکو در ساعت 02:30 در فرودگاه امام تهران فرود می‌آید.

 

درباره پروازهای ایران به واشنگتن با قطر ایرویز

پروازهای خارجی ایران به واشنگتن قطری پس از پرواز از یکی از فرودگاه خود در ایران شیراز تهران و یا مشهد در دوحه توقفی کوتاه داشته سپس ادامه مسیر خود به سمت واشنگتن را انجام می‌دهد. توجه داشته باشید برای پرواز با قطر ایرویز به واشنگتن نیازی به ویزای ترانزیت کشور قطر نیست و ایرانیان تا 24 ساعت می‌توانند در سالن ترازیت قطر بدون ویزای ترانزیت این کشور حضور داشته باشند.

پروازهای تهران به واشنگتن با قطری به صورت همه روزه در تمام ماه های سال با برنامه پروازی و شماره پرواز زیر انجام می‌شود.

پرواز از تهران در ساعت 05:40 صبح با شماره QR491 حرکت خود را به سمت واشنگتن آغاز کرده و پس از توقف 2 ساعت و 15 دقیقه ای در دوحه در ساعت 15:35 ظهر به وقت واشنگتن وارد فرودگاه شهر واشنگتن می‌شود. با خرید این بلیط و پرداخت قیمت بلیط هواپیما تهران واشنگتن می‌توانید سفر خود را از این ایرلاین آغاز کنید.

بلیط هواپیما به واشنگتن از شیراز مشهد و تهران با امارات Emirates Airlines :

این پروازها از تهران / مشهد و شیراز انجام می‌شود و دارای توقفی کوتاه در دبی است. هواپیمایی امارات یکی از بهترین خطوط هواپیمایی جهان و خاورمیانه می باشد و ایرانیان برای سفر به واشنگتن نیازی به ویزای ترانزیت امارات ( دبی ) ندارند. طول سفر هوایی از واشنگتن به تهران با امارات 22 ساعت و 50 دقیقه است.

 

پرواز های واشنگتن با لوفتهانزا Lufthansa Airlinese:

پروازهای لوفتهانزا از تهران به واشنگتن از ایمن‌ترین و بهترین پروازهای این مسیر است.

لوفتانزا یکی از بهترین و قدیمیترین خطوط هواپیمایی اروپایی می باشد که پروازهای خود به تهران را به صورت روزانه انجام می‌دهد. توجه داشته پروازهای لوفتهانزا به واشنگتن مستقیم نبوده و دارای یک توقف در فرانکفورت آلمان است و هیچ پرواز مستقیمی به واشنگتن از ایران وجود ندارد.

پروازهای واشنگتن لوفتهانزا از تهران در با شماره LH601 در ساعت 02:24 پرواز خود به سمت واشنگتن را آغاز کرده و پس از توقف 4 ساعت و 45 دقیقه ای در ساعت 13:35 به وقت واشنگتن وارد فرودگاه شهر واشنگتن دالس می‌شود .

 

رزرو بلیط هواپیما به واشنگتن  با ایرلاین آسترین Austrian Airlinese :

هواپیمایی آسترین از زیر شرکت‌های لوفپیمایی لوفتهانزا است که پروازهای بسیار با کیفیتی انجام می‌دهد. این پروازهای در برخی از ماه‌های سال تخفیف‌های بسیاری خوبی در مسیر واشنگتن خود برای مشتریان ارائه می‌دهند. پروازهای اتریشی از ایران به واشنگتن مستقیم نبوده و پس از پرواز از فرودگاه مبدا خود یعنی تهران در وین توقفی کوتاه داشته سپس ادامه پرواز خود را به سمت واشنگتن انجام می‌دهد.

با اطلاعاتی که از ایرلاین‌های مختلف در این مطلب ارائه شد امید است بتوانید بهترین نوع و نزدیک‌ترین هواپیمایی به مبدا خود را پیدا کرده و سفر خود به واشنگتن را با آن تنظیم کنید و پس از انتخاب مسیر به استعلام قیمت بلیط هواپیما تهران واشنگتن بپردازید. با انتخاب بهترین مسیر و بهترین بلیط مناسب با بودجه خود می‌توانید سفری دلپذیر به واشنگتن را تجربه کنید.

 

 

این مطلب جنبه تبلیغاتی دارد و پارسی طرح ایرانیان مسئولیتی در برابر محتوای آن ندارد.

مطالب جذاب رو در ایمیلتون دریافت کنید

هم اکنون در مجله پارسی طرح ایرانیان عضو شوید.

پیشنهاد میکنیم:

رنگ چوب با کیفیت از کجا بخریم
رپورتاژ خبری

رنگ چوب با کیفیت از کجا بخریم

هنر و مهارت استفاده از چوب به عنوان یکی از قدیمی‌ترین و محبوب‌ترین متریال‌های دکوراسیونی در جوامع مختلف است که به ما یادآوری می‌کند چوب،

عکاسی پرتره
ابزار طراحی

عکاسی پرتره چیست؟

عکاسی پرتره، به طور کلی، به نقاشی، عکس یا هر نوع تصویر دیگری از صورت یک شخص گفته می‌شود که هدف آن نمایش شخصیت یا