Search
Close this search box.

بهترین شبکه های اجتماعی برای تبلیغات رایگان !

بهترین شبکه های اجتماعی برای تبلیغات رایگان !

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

بهترین شبکه های اجتماعی برای تبلیغات رایگان !

شبکه های اجتماعی امروزه جزوی از زندگی ما محسوب می شوند ، به هیچ عنوان نادیده گرفتن آن ها کار منطقی به نظر نمی رسد . اگر شما اکنون در جمعی دوستانه یا کاری حضور داشته باشید کافی است کمی اطراف خود نگاه کنید و متوجه می شوید که بسیاری از دوستان ، همکاران و خانواده ی شما بخشی از زمان خود را در شبکه های اجتماعی می گذرانند .

بسیاری شبکه های اجتماعی را به عنوان یک فرصت می دانند و برای کسب و کار خود قدم های رو به جلویی بر می دارند و بسیاری دیگر از آن به عنوان یک عامل مخرب و آسیب زننده به خود و جامعه استفاده می کنند . همانطور که برای تبلیغات و معرفی کسب و کار خود به * ساخت یک سایت ایده آل * برای معرفی محصول و خدمات خود احتیاج پیدا خواهید کرد ، از طرفی باید به شبکه های اجتماعی پرکاربرد و پربیننده هم متصل شوید و از آن ها به عنوان یک پل برای معرفی و گسترش برند خود استفاده و بهره کافی را ببرید .

در صورت تمایل می توانید این مطلب را به صورت کامل تری در ویدیوی زیر مشاهده نمایید .

پرکاربردترین شبکه های اجتماعی جهان

در سراسر دنیا برخی رسانه های اجتماعی به صورت عمومی و گسترده به کاربران در کشور های مختلف سرویس ارائه می دهند ، برای مثال فیسبوک ، توییتر ، اینستاگرام و … که در کشورهای زیادی مورد اقبال عمومی قرار گرفته اند ، از سوی دیگر کشور ها به صورت داخلی تلاش میکنند تا رسانه های اجتماعی داخلی خود را ایجاد کنند تا اطلاعات ورودی و خروجی برای کاربران با سرعت بیشتری انجام شود و حمایت از تولید داخلی آن کشور صورت گیرد . برای مثال در کشور ما بسیاری از برنامه نویسان در سال های اخیر تلاش کرده اند تا این بستر را فراهم سازند که برخی از آن ها موفق و بسیاری از آن ها ناموفق بوده اند .

لیست رسانه های اجتماعی پرکاربرد بین المللی :

Facebook
Instagram
Twitter
Tumblr
LinkedIn
WhatsApp
Snapchat
Pinterest
Reddit
YouTube
Mix
Quora
Twitch
Bubbly
Flickr
Medium
WeChat
TikTok
Skype
Viber
LINE
LINE PLAY
Telegram
Badoo
Myspace
Vimeo

این ها مواردی هستند که شما در داخل کشور بیشتر از سایر رسانه های اجتماعی نام این شبکه های اجتماعی و یا پیام رسان ها را شنیده اید .

پرکاربرد ترین شبکه های اجتماعی ایرانی :

شبکه اجتماعی نزدیکا
شبکه اجتماعی با هم
شبکه اجتماعی پاتوق
شبکه اجتماعی کافه
شبکه اجتماعی تبیان
شبکه اجتماعی کلوب
شبکه اجتماعی و پیام رسان روبیکا
پیام رسان سروش پلاس
پیام رسان بله
پیام رسان آیگپ
پیام رسان هدهد

لیست شبکه های اجتماعی بر اساس مخاطب داخل کشور  :

نکته : این ترتیب تا تاریخ 10 اردیبهشت 1400 می باشد .

1- اینستاگرام

2- واتس آپ

3- تیک تاک

حال اگر می خواهید بحث تبلیغات شوید و به دنبال روشی برای رایگان بودن تبلیغات خود هستید ، می توانید ابتدا یک اکانت در این شبکه های اجتماعی ایجاد نمایید سپس با داشتن یک * طراحی بنر موشن یا ثابت * خدمات خود را به کاربرانی که جذب کرده اید معرفی نمایید .

راه کارهای زیادی برای تبلیغات وجود دارد ، استفاده از Social Media یکی از این روش ها می باشد ، به نوعی می توان این روش را یک روش کاربردی و کم هزینه نامید ، بسیاری از کسب و کار ها امروزه در بستر همین رسانه کسب در آمد می کنند و مخاطب خوبی همراه هستند .

این مطلب قابلیت بروزرسانی دارد .

 

 

 

مطالب جذاب رو در ایمیلتون دریافت کنید

هم اکنون در مجله پارسی طرح ایرانیان عضو شوید.

پیشنهاد میکنیم:

رنگ چوب با کیفیت از کجا بخریم
رپورتاژ خبری

رنگ چوب با کیفیت از کجا بخریم

هنر و مهارت استفاده از چوب به عنوان یکی از قدیمی‌ترین و محبوب‌ترین متریال‌های دکوراسیونی در جوامع مختلف است که به ما یادآوری می‌کند چوب،

عکاسی پرتره
ابزار طراحی

عکاسی پرتره چیست؟

عکاسی پرتره، به طور کلی، به نقاشی، عکس یا هر نوع تصویر دیگری از صورت یک شخص گفته می‌شود که هدف آن نمایش شخصیت یا