Search
Close this search box.

دانلود رایگان تصاویر استوک دریا

دانلود رایگان تصاویر استوک دریا

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

یک از موضوعات بسیار جذاب در ” تصاویر استوک ” دریا به اصلاح انگلیسی SEA  می باشد. تصاویر باکیفیت در موضوعات مختلف همیشه از جذابیت های خاص خود برخوردار است.

گاها یک تصویر باکیفیت می توانید نظر شما را درباره ی موضوعی خاص تغییر دهد. از این رو امروز برای شما پک شماره 1 از تصاویر با کیفیت از منظره دریا را آماده کرده ایم.

دانلود رایگان تصاویر استوک دریا

دانلود این پک کاملا رایگان بوده و می توانید از طریق لینکی که در ادامه ی این مطلب برای شما قرار می دهیم تصاویر را دانلود و استفاده نمایید. اگر شما جزو آن دسته افرادی هستید که به دنبال والپیپر دریا یا تصاویر استوک دریا هستید، این تصاویر کاملا برای شما مناسب است.

تصاویری با محوریت ( تصویر زمینه دریا در شب، والپیپر دریا hd، پس زمینه دریا برای فتوشاپ و … ) در این پک موجود می باشد و به پک تصاویر بیشتری با این موضوع در این مطلب افزوده خواهد شد و تلاش خواهیم کرد که تصاویر را با کیفیت hd و 4k  در اختیار شما قرار دهیم تا بتوانید برای مصارف مختلف از آن ها استفاده نمایید .

 

لینک دانلود مستقیم

پسورد فایل : parsitarh.ir

مطالب جذاب رو در ایمیلتون دریافت کنید

هم اکنون در مجله پارسی طرح ایرانیان عضو شوید.

پیشنهاد میکنیم:

رشته گرافیک
آخرین مطالب

از رشته گرافیک چه می دانید؟

اهمیت و کاربردهای رشته گرافیک در دنیای مدرن در دنیای مدرن امروزی، رشته گرافیک یکی از مهمترین و پرکاربردترین حوزه‌های هنری و فناوری است که

چرا و چه موقع به اربیل عراق سفر کنیم؟
رپورتاژ خبری

چرا و چه موقع به اربیل عراق سفر کنیم؟

چرا و چه موقع به اربیل عراق سفر کنیم؟ شهر هزارساله اربیل، پایتخت اقلیم کردستان و هم‌مرز با ایران و ترکیه است. اربیل و جاذبه‌های