Search
Close this search box.

دانلود فونت های سری b

دانلود فونت های سری b

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

اگر جزو افراد هستی که با نرم افزار های گرافیکی یا مجموعه آفیس سر و کار داری، فونت های سری b از مهمترین فونت های مورد نیازت برای تایپ فارسی به شمار می رود.

 

دانلود فونت های سری b

فونت های سری B  مجموعه ای هستند که برای سلایق و جایگاه های مختلف طراحی مناسب بوده و هم می توانید از بین آن ها فونتی انتخاب کنید که برای طرح های گرافیکی رسمی مناسب باشند و هم می توانید فونت را گلچین کنید که بتوانید در طرح های فانتزی مورد استفاده قرار گیرند.

 

جالبه بدونید اگر قرار باشند با فونت های فارسی سر و کار داشته باشید، یکی از سری فونت های ضروری ویندوز، دانلود فونت های سری B هستند که اگر شما بخواهید تایپ فارسی در نرم افزارها ایجاد کنید، سری B  بی نهایت برای شما کاربرد دارند.

اگر به دنبال دانلود فونت فارسی b nazanin، دانلود فونت b titr، دانلود فونت b yekan  و دیگر فونت های معروف و پرکاربرد فارسی هستید، بسته ای که در ادامه برای دانلود در اختیار شما قرار داده ایم را دریافت کرده و در مسیر زیر کپی کنید.

 

مسیر نصب:

C:\Windows\Fonts

 

تفاوتی ندارد که شما از کدام ویندوز استفاده می کنید، در همه ی آن ها مسیر یکی است و می توانید طبق مسیری که در بالا اشاره شد، فونت را کپی و انتقال دهید. سپس در نرم افزار های مختلف فونت مورد نظر را جستجو و انتخاب کنید.

 


دانلود با لینک مسقتقیم


 

مطالب جذاب رو در ایمیلتون دریافت کنید

هم اکنون در مجله پارسی طرح ایرانیان عضو شوید.

پیشنهاد میکنیم:

رنگ چوب با کیفیت از کجا بخریم
رپورتاژ خبری

رنگ چوب با کیفیت از کجا بخریم

هنر و مهارت استفاده از چوب به عنوان یکی از قدیمی‌ترین و محبوب‌ترین متریال‌های دکوراسیونی در جوامع مختلف است که به ما یادآوری می‌کند چوب،

عکاسی پرتره
ابزار طراحی

عکاسی پرتره چیست؟

عکاسی پرتره، به طور کلی، به نقاشی، عکس یا هر نوع تصویر دیگری از صورت یک شخص گفته می‌شود که هدف آن نمایش شخصیت یا