درباره ما بیشتر بخوانید


طراحی گرافیک امروزه تنها یک صنعت نیست ، یک دغدغه و یک امر واجب برای هر کسب و کار یا شغلی محسوب می شود ، افرادی که صاحب یک شغل در کشورمان هستند فارغ از عده ای که هنوز به این باور نرسیده اند که گرافیک چه نقش مهمی در محیط اجتماعی ما دارد صاحبان زیادی در حوزه کسب و کار و استارت اپ های زیادی هستند که این باور را دارند که هنر گرافیک می تواند اثر مهمی در افزایش فروش ، برند سازی و تمامی مراحل تبلیغاتی و معرفی شان به سایرین داشته باشد .

دیگر دهه 50 ، 60 ، 70 و 80 نیست ، در دهه 90 هستیم ، دیجیتال مارکتینگ رشد زیادی به خود دیده است ، تبلیغات در فضای مجازی و همچنین محیط اجتماعی به شکلی رشد کرده است می تواند امروزه آن را علم تبلیغات دانست ، نمی توان صرف رعایت یک یا دو نکته ای که  همگان به آن فکر میکنند تبلیغات خود را پیش گرفت ، از همین رو استفاده از شرکت های تبلیغاتی معتبر که دارای علم این کار هستند می تواند کسب و کار را به شکل مناسبی در مسیر موفقیت تبلیغات قرار دهند . ما با یک تیم مجرب در مجموعه پارسی طرح ایرانیان با علم بر دانش روز تبلیغات و حوزه گرافیک به صورت حرفه ای نسبت به طراحی و ترکیب عناصر گرافیکی برای به تصویر کشیدن یک اثر جذاب تبلیغات تلاش کرده و بر این عمل واقف هستیم . طراحی امروزه در سبک ها و مدل های جذابی که میتواند کاربر را برای ثانیه و دقایقی مبهوت کند انجام می شود ، اما طراحی و علم تبلیغات به آن سادگی که توسط برخی افراد نا آگاه توصیف می کنند نیست ، برای مثال ،  طراحی بنر مناسب برای تبلیغات اینترنتی  باید از تکنیک های تبلیغات آنلاین و یا به اصطلاح دیجیتال مارکتینگ برخودار باشد ، مخاطب شناسی خوبی صورت گیرد و با دانستن هدف نمایش آگهی ، طراحی استاندارد انجام شود .


تصویر درباره ما

درخواست شما از یک شرکت طراحی گرافیک چیست ؟

تنوع سلایق ، در خواست و نیاز مشتریان متفاوت است ، یک شرکت طراحی در چارچوب ضوابط شرکت باید به نیاز های اساسی مشتری خود توجه ویژگی داشته باشد . ما در مجموعه ی خود همواره تلاش کرده ایم به درخواست مشتریان احترام بگذاریم و در امور خدمات طراحی به نیاز مشتریان محترم رسیدگی لازم را داشته باشیم ، خرسند و شادمانیم که مشتریان دیروز ما ، مشتریان وفادار امروز ما هستند و در پروژه های مختلف طراحی خود به ما اعتماد داشته و شیوه خدمت رسانی ما رضاتمندی قابل قبولی داشته اند که از این بابت قدردان همراهان همیشگی پارسی طرح ایرانیان هستیم .

کلید موفقیت پارسی طرح از نگاه مشتریان : 

1- پشتیبانی مناسب

2- تعرفه منصفانه

3- کیفیت بالای طراحی

4 - ارائه مقالات تخصصی رایگان در حوزه تبلیغاتهمکاری با برندهای مطرح کشور

جلب اعتماد مشتریان کار آسانی نیست ، وقتی رقابت زیاد می شود ، افراد سودجو برای کسب در آمد شیوه های نادرست را انتخاب میکنند تا مشتریان را به سمت بکشانند ، جذب مشتری بیش از پیش دشوار می شود ، حال در این بین جذب برندهای مطرح کشور در بین مشتریان کار پیچیده تر هم می کند ، تیم طرح پارسی طرح ایرانیان با ارائه طرح های جذاب و خلاقانه ی زیبایی که حوزه تبلیغات توانسته اند اعتماد برندهای مطرح کشور را کسب کند .

برند هایی که به ما اعتماد کرده اند
طراحی بنر برای برند های مطرح کشور


سخن پایانی

ما از سال 1392 فعالیت خود را شروع کرده ایم .در این مدتی زمانی که پشت سر گذاشته ایم فراز و نشیب های زیادی در کسب و کار خود دیده ایم . افتخار میزبانی مشتریان زیادی را داشته ایم ، مشتریان محترمی که سلایق بسیار متنوع و گاها پیچیده ای در ذهن داشتند و ما با علم بر این در کنار آن ها بودیم و جهت ارائه یک خدمت مناسب و مفید برای رضایتمندیشان تلاش کردیم . مفتخر هستیم که امروز با گذشت 6 از آن روزها ، میزبان خدمت رسانی به افراد ، شرکت ها و مشاغل زیادی بودی که با رضایت خود نسبت نوع خدمت رسانی این مسیر را برای ما هموار تر ساختند .

سپاس از همراهی شما .سید وحید رضا فراهانی { مدیر و بنیانگذار مجموعه پارسی طرح ایرانیان }

سفارش طراحی

ورود

گذرواژه خود را فراموش کرده اید؟